Safety Carb - dodatki do paliw

BlueBerryOil - wyłączny dystrybutor

nowej generacji
dodatków do paliw
Safety Carb

BlueBerryOil to wyłączny dystrybutor na rynek polski francuskiego producenta nowej generacji dodatków do paliw Safety Carb. Są to najwyższej jakości dodatki do benzyn, oleju napędowego, olejów opałowych oraz olejów silnikowych i przekładniowych.

Dodatki te są opracowane na bazie kanadyjskiego konceptu chemicznego w oparciu o doświadczenia z tamtego rynku paliw. Ich głównym atutem jest obniżenie zużycia paliwa o 3%-5% - przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności pracy silników spalinowych, pieców i urządzeń grzewczych dzięki właściwościom czyszczącym i smarnym dodatków.
Dodatki do paliw Safety Carb posiadają homologację francuskiego instytutu homologacji UTAC (l'Union Technique de l'Automobil du Motocycle et du Cycle) potwierdzającą pozytywny wpływ na redukcję zużycia objętościowego paliw, emisję CO2 oraz emisję innych zanieczyszczeń. Sprawdź certyfikat.

Produkty są wytwarzane w oparciu o najnowsze
przepisy Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska.

Do silników wysokoprężnych i benzynowych

Do silników wysokoprężnych i benzynowych

Dodatki o działaniu profilaktycznym i regeneracyjnym do oleju napędowego i benzyn. Eliminują wodę zawartą w paliwie, uniemożliwiają powstawanie bakterii, zapobiegają utlenianiu się paliwa. Dzięki właściwościom smarnym poprawiają pracę i wydajność silnika oraz dynamikę przyspieszenia.
 
Zimowe do paliw samochodowych

Zimowe do paliw samochodowych

Dodatki do paliw gwarantujące zwiększoną odporność na ekstremalnie niskie temperatury. Obniżają temperaturę zablokowania zimnego filtra oleju napędowego do poziomu -31C dając gwarancję uruchomienia pojazdu przy bardzo niskich temperaturach.
 
Do lekkich i ciężkich olejów opałowych

Do lekkich i ciężkich olejów opałowych

Dodatki do lekkich i ciężkich olejów opałowych poprawiają wydajność palników, redukują nadmiar powietrza wytwarzanego w trakcie spalania. Nie są agresywne wobec sprzętu i elementów mechanicznych. Zapewniają znaczące zmniejszenie kosztów utrzymania urządzeń.
 
Do olejów silnikowych i przekładniowych

Do olejów silnikowych i przekładniowych

Dodatki do olejów silnikowych i przekładniowych zmniejszają ponadnormatywne zużycie oleju, poprawiają kompresję silnika i redukują utlenianie oleju. Dodatki te zmniejszają tarcie i zwiększają żywotność silnika. Mogą być stosowane do wszystkich typów olejów silnikowych: mineralnych, półsyntetycznych, syntetycznych oraz we wszystkich klasach jakościowych i lepkościowych, zarówno w silnikach benzynowych jak i dieslach.
 
Do układów chłodzenia

Do układów chłodzenia

Dodatki do układów chłodzenia mają za zadanie wywoływania dyspersji wodnej mikrocząsteczek dzięki czemu posiadają zdolność do uszczelniania wycieków z chłodnicy i układów chłodzenia.
 
Dodatki do filtrów cząstek stałych

Dodatki do filtrów cząstek stałych

Dodatki do filtrów cząstek stałych zwiększają przepustowość i regenerują zapchane filtry cząstek stałych bez konieczności ich demontażu. Wspomagają proces spalania cząstek sadzy.
 

Zamów paliwo!

24h / dobę
62 766 30 48

Nasi partnerzy

Wyślij zapytanie