Zbiorniki do paliw

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem zbiorników renomowanych marek

SWIMER, FORTIS

Oferujemy Państwu zakup, wynajem lub leasing zbiorników na paliwo renomowanych firm FORTIS (od pojemności 125 litrów do 5.000 litrów) w ramach programu „Tankuj u siebie”. W zależności od Państwa potrzeb zbiorniki wyposażamy w różne systemy licznikowe i monitorujące.

Co zyskuje Twoja firma?

Możliwość zakupu paliwa w cenie hurtowej
Szybki zwrot inwestycji
Magazyn buforowy przy dynamicznych skokach cen
Własną
stację paliw
Zwiększony nadzór nad wydawanym pracownikom paliwem

Polecane produkty:

Zbiornik dwupłaszczowy z dystrybutorem do magazynowania paliwa

Swimer Tank

Zbiorniki do magazynowania paliw na potrzeby własne o pojemnościach 1.500, 2.500, 3.500, 5.000, 7.500, 10.000 litrów. Wykonane z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV. Zbiorniki wykonane są zgodnie z przepisami i pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Kupujący otrzymuje 10 gwarancji na szczelność i 2 lata na wyposażenie.

Katalog produktów Swimer 2020
Swimer Tank

Zbiornik do bezpiecznego przechowywania paliwa z dystrybutorem

Fortis Diesel

Zbiorniki do magazynowania paliw o pojemności 2.000, 3.000 lub 5.000 litrów. Wykonane z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV. Zbiorniki wykonane są zgodnie z przepisami i pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Kupujący otrzymuje 10 gwarancji na szczelność i 2 lata na wyposażenie.
Fortis Diesel

Zbiorniki do przewozu oleju napędowego

Fortis Box

Zbiorniki przenośne z dystrybutorem paliwa ON (zgodne z normą ADR) FORTIS BOX - ON najnowsze rozwiązanie do bezpiecznego przewozu oleju napędowego. Zbiorniki o pojemności 125l ,200, 430 l, 600 l zostały wykonane zgodnie z ADR co umożliwia bezpieczny przewóz oleju napędowego. Zbiorniki Fortis Box zostały wyposażone w układ wydawczy umożliwiający dystrybucję oleju napędowego do maszyn w miejscu pracy. Szeroka gama wyposażenia umożliwia dostosowanie zbiornika do potrzeb każdej firmy.
Fortis Box

Niezawodne zbiorniki do składowania i dystrybucji AdBlue

Fortis Blue

AdBlue® jest substancją niewybuchową i nieszkodliwą dla środowiska naturalnego. Jest to jednak substancja powodująca korozję i wymaga specjalnego przechowywania. Solidna konstrukcja zbiornika FortisBlue oraz zastosowany osprzęt ze stali nierdzewnej i odpowiednich tworzyw pozwalają na bezpiecznie przechowywanie AdBlue®. Zbriorniki mogą zostać wyposażone w izolację termiczną i specjalne układy grzewczo-wentylacyjne, które będą utrzymywały właściwą temperaturę przechowywanej cieczy podczas składowania przy różnych temperaturach otoczenia. Zbiorniki są odporne na działanie promieniowania UV, dzięki czemu mogę być bezpiecznie składowane na zewnątrz.
Fortis Blue

Nie wiesz jaki zbiornik wybrać?

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca pomoże CI właściwie zdecydować.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

  1. Jestem rolnikiem. Czy, żeby zamówić paliwo muszę dysponować odpowiednim zbiornikiem do przechowywania paliwa?

  2. Jakie są wymagania prawne w odniesieniu do zbiorników do przechowywania oleju napędowego o pojemności nie przekraczającej 2.500 litrów?

  3. Jakie są wymagania prawne w odniesieniu do zbiorników do przechowywania oleju napędowego o pojemności od 2.500 litrów do 5.000 litrów?

  4. Jakie są wymagania prawne w odniesieniu do zbiorników do przechowywania oleju napędowego o pojemności powyżej 5.000 litrów?

  5. W jakim miejscu mogę posadowić zbiornik do przechowywania oleju napędowego?

Zamów paliwo!

24h / dobę
62 766 30 48

Nasi partnerzy

Wyślij zapytanie