Stacje paliw BlueBerry

Stacje paliw BlueBerry

CaffePoint

Autoport Opatówek, ul. Łódzka 66B

Stacja paliw w Opatówku to pierwsza stacja paliw pod marką BlueBerry. Położona jest przy ruchliwej drodze krajowej nr 12 biegnącej równoleżnikowo przez obszar Polski od granicy z Niemcami w Łęknicy do granicy z Ukrainą w Dorohusku-Berdyszczach.

Zobacz galerię zdjęć

Informacje o stacji:

Pod marką BlueBerry stacja funkcjonuje od listopada 2018 roku, kiedy to nastąpił rebranding dawnej stacji paliw LOTOS. Stacja ma status Autoportu i koncentruje się na obsłudze ciężkiego ruchu tranzytowego jak i ruchu lokalnego. Powierzchnia parkingów dla samochodów ciężarowych pozwala na jednoczesne pomieszczenie kilkudziesięciu TIR-ów. Autoport Opatówek to również miejsce odpoczynku i postoju dla pojazdów osobowych. Stacja prowadzi sprzedaż paliw LOTOS: ONB0, ONB7, Pb95, Pb98, paliw LOTOS pod własną marką handlową: ON diesel+, ON arctic❅ oraz LPG i AdBlue. W przyszłości zostanie doposażona o stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych i miejsce zrzutu wody szarej dla kamperów i autobusów. Na stacji akceptowane są karty flotowe: DKV, UTA, E100, EuroWag, blueberry business oraz karty lojalnościowe blueberry club. Dodatkowe usługi: CAFFE! point, sklep GO! shop, bistro STOP! & eat, Zahir kebab, kantor wymiany walut, cash back (możliwość wypłaty gotówki), myjnia bezdotykowa, kompresor, odkurzacz, prysznic, WC dla inwalidów, darmowe WiFi. W przyszłości: paczkomat InPost, punkt Lotto.

 

Usługi:

 

Akceptujemy:

Benzyna
Pb95

Pb95
5,67

Benzyna
Pb98

Pb98
6,06

Olej
napędowy

ON
5,78

Olej napędowy
ON+/Arctic❅

ON❅
6,08

LPG

LPG
3,27

AdBlue

AdBlue
3,02
Powyższe ceny na stacji paliw obowiązują od: 19.01.2022. Ostatnia aktualizacja cen: 20.01.2022 12:00:19.

Karty flotowe
blueberry business

Dołącz do grona zadowolonych uczestników programu flotowego a twój biznes nabierze tempa!

Program flotowy skierowany jest do każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą i dysponuje co najmniej jednym samochodem w firmie.

Dowiedz się więcej

Program lojalnościowy
blueberry club

Zbieraj punkty! Wymieniaj na nagrody!

Program lojalnościowy skierowany jest do każdego, kto nie prowadzi działalności gospodarczej, ale chciałby za swoją lojalność w tankowaniu i dokonywaniu zakupów na stacjach BlueBerry otrzymywać dodatkowe korzyści.

Dowiedz się więcej

Olej napędowy Eurodiesel
bez zawartości bioestrów (ONB0)

Sprawdź paliwa LOTOS

Na naszych stacjach paliw posiadamy w stałej sprzedaży olej napędowy Eurodiesel LOTOS bez zawartości bioestrów tzw. ONB0 (spełniający wymagania polskiej normy PN-EN 590), produkowany w najnowocześniejszej rafinerii w Europie tj. Rafinerii Gdańskiej, w którym zawartość bioestrów wynosi 0%.

W okresie zimowym ONB0 jest ogólnie dostępny we wszystkich dystrybutorach na naszych stacjach paliw. Natomiast w okresie od wiosny do jesieni ONB0 sprzedawany jest pod własną marką handlową ON diesel+. Nasi klienci doceniają ten produkt za obniżony poziom spalania, odczuwalną większą dynamikę jazdy i czyste układy paliwowe pojazdów. Poniżej prezentujemy podstawowe parametry oleju napędowego Eurodiesel:
 • Gęstość w 15ºC (max, kg/m3) => (820÷845),
 • Zawartość siarki (max, mg/kg) => 10,0,
 • Lepkość w 40ºC (min, mm2/s) => 2,00÷4,50,
 • Temperatura zapłonu (min, ºC) => 56,
 • Temperatura zablokowania zimnego filtra (max, ºC)     
  - lato => 0 ºC,
  - okres przejściowy => -10 ºC,
  - zima => -20 ºC,
 • Indeks cetanowy (min) => 46,0,
 • Liczba cetanowa, (min) => 51,0,
 • Badanie działania korodującego na miedzi ((3h, 50°C), max) => 1

Olej napędowy
IZ-40

Sprawdź paliwa LOTOS

W okresie zimowym oferujemy na naszych stacjach paliw olej napędowy IZ-40 produkcji LOTOS, sprzedawany pod własną marką handlową DIESEL ON ARTIC❅.

Stworzono go w odpowiedzi na oczekiwania klientów, poszukujących paliw rozwiniętych technologicznie Olej napędowy I Z-40 stosuje się do napędu silników z zapłonem samoczynnym oraz szczególnie przeznacza się do stosowania w aglomeracjach miejskich. Z uwagi na wyjątkowe własności niskotemperaturowe olej można stosować w warunkach arktycznych. Poniżej prezentujemy podstawowe parametry oleju napędowego IZ-40 (DIESEL ON ARTICT):
 • Gęstość w 15ºC (max, kg/m3) => (800÷840),
 • Zawartość siarki (max, mg/kg) => 10,0,
 • Lepkość w 40ºC (min, mm2/s) => 1,50÷4,00,
 • Temperatura zapłonu (min, ºC) => 56,
 • Temperatura zablokowania zimnego filtra (max, ºC) => -32 ºC,
 • Temperatura mętnienia (max, ºC) => -22 ºC,
 • Indeks cetanowy (min) => 46,0,
 • Liczba cetanowa, (min) => 51,0,
 • Badanie działania korodującego na miedzi ((3h, 50°C), max) => 1

Odwiedź nasz
caffe point

Zapraszamy na wyjątkową kawę do caffe point.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od aromatycznego espresso, kawy czarnej, kawy z mlekiem dla tradycjonalistów, poprzez caffe latte, flat white, cappuccino, cafę mocha dla poszukujących kaw premium, kończąc na kawach z dodatkiem różnych syropów smakowych dla wymagających.

Aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom smakowym naszych klientów postawiliśmy na receptury na bazie unikatowej mieszanki ziaren przygotowane przez najlepszych specjalistów z branży a nasze kawy są sporządzane w zaawansowanych technologicznie ekspresach do kawy marki FRANKE. Espresso serwujemy w kubkach o pojemności 100ml a pozostałe kawy w dwóch wielkościach 250ml i 400ml.
Oprócz bogatej oferty napojów gorących serwujemy szeroki asortyment kanapek, bagietek, panini, zapiekanek na każdą porę dnia. Oczywiście w ofercie nie może zabraknąć hot-dogów, które serwujemy dla Państwa w dwóch rozmiarach z kilkoma rodzajami parówek, kabanosów i kiełbasek.
 

Stale poszerzamy naszą ofertę gastronomiczną, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Zahir Kebab. Zapraszamy na prawdopodobnie najlepszy rollo kebab w Polsce. Oferujemy go z trzema rodzajami mięs (baranina, kurczak i indyk) i z różnymi sosami (czosnkowym, ostrym, łagodnym, mixem sosów).

Jesteśmy zainteresowani nowymi lokalizacjami dla naszych stacji paliw.
 
Jeżeli posiadasz obiekt, który chcesz sprzedać lub wydzierżawić, albo właśnie kończysz franczyzę – skontaktuj się z nami i zaproponuj nową lokalizację dla naszej kolejnej stacji paliw. Zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy pod numerem telefonu 516 878 034. Możesz również do nas napisać na adres e-mail: biuro@blueberryoil.com

Wyślij zapytanie