Stacje paliw BlueBerry

Stacje paliw BlueBerry

CaffePoint

Autoport Opatówek, ul. Łódzka 66B

Stacja paliw w Opatówku to pierwsza stacja paliw pod marką BlueBerry. Położona jest przy ruchliwej drodze krajowej nr 12 biegnącej równoleżnikowo przez obszar Polski od granicy z Niemcami w Łęknicy do granicy z Ukrainą w Dorohusku-Berdyszczach.

Zobacz galerię zdjęć
Zobacz film

Informacje o stacji:

Pod marką BlueBerry stacja funkcjonuje od listopada 2018 roku, kiedy to nastąpił rebranding dawnej stacji paliw LOTOS. Stacja ma status Autoportu i koncentruje się na obsłudze ciężkiego ruchu tranzytowego jak i ruchu lokalnego. Powierzchnia parkingów dla samochodów ciężarowych pozwala na jednoczesne pomieszczenie kilkudziesięciu TIR-ów. Autoport Opatówek to również miejsce odpoczynku i postoju dla pojazdów osobowych. Stacja prowadzi sprzedaż paliw produkowanych przez polską rafinerię w Gdańsku: ONB0, ONB7, Pb95, Pb98, paliw premium pod własną marką handlową: ON diesel+, ON arctic❅ oraz LPG i AdBlue. W przyszłości zostanie doposażona o stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych. Stacja posiada miejsce zrzutu wody szarej dla kamperów i autobusów. Na stacji akceptowane są karty flotowe: DKV, UTA, E100, EuroWag, blueberry business, karty rabatowe blueberry farmer i discount oraz karty lojalnościowe blueberry club. Dodatkowe usługi: CAFFE! point, sklep GO! shop, bistro STOP! & eat, Döner Kebap, kantor wymiany walut, cash back (możliwość wypłaty gotówki), myjnia bezdotykowa, kompresor, odkurzacz, prysznic, WC dla inwalidów, darmowe WiFi, punkt Lotto. W przyszłości: paczkomat.

 

Usługi:

 

Akceptujemy:

Benzyna
Pb95

Pb95
6,29

Benzyna
Pb98

Pb98
6,90

Olej
napędowy

ON
6,21

Olej napędowy
ON+/Arctic❅

ON❅
6,51

LPG

LPG
2,89

AdBlue

AdBlue
2,45
Powyższe ceny na stacji paliw obowiązują od: 10.06.2024. Ostatnia aktualizacja cen: 14.06.2024 02:00:04.

Karty flotowe
blueberry business

Dołącz do grona zadowolonych uczestników programu flotowego a twój biznes nabierze tempa!

Program flotowy skierowany jest do każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą i dysponuje co najmniej jednym samochodem w firmie.

Dowiedz się więcej

Program lojalnościowy
blueberry club

Zbieraj punkty! Wymieniaj na nagrody!

Program lojalnościowy skierowany jest do każdego, kto nie prowadzi działalności gospodarczej, ale chciałby za swoją lojalność w tankowaniu i dokonywaniu zakupów na stacjach BlueBerry otrzymywać dodatkowe korzyści.

Dowiedz się więcej

Olej napędowy Eurodiesel
bez zawartości bioestrów (ONB0)

Sprawdź nasze paliwa

Na naszych stacjach paliw posiadamy w stałej sprzedaży olej napędowy Eurodiesel bez zawartości bioestrów tzw. ONB0 (spełniający wymagania polskiej normy PN-EN 590), produkowany w najnowocześniejszej rafinerii w Europie tj. Rafinerii Gdańskiej, w którym zawartość bioestrów wynosi 0%.

W okresie zimowym ONB0 jest ogólnie dostępny we wszystkich dystrybutorach na naszych stacjach paliw. Natomiast w okresie od wiosny do jesieni ONB0 sprzedawany jest pod własną marką handlową ON diesel+. Nasi klienci doceniają ten produkt za obniżony poziom spalania, odczuwalną większą dynamikę jazdy i czyste układy paliwowe pojazdów. Poniżej prezentujemy podstawowe parametry oleju napędowego Eurodiesel:
 • Gęstość w 15ºC (max, kg/m3) => (820÷845),
 • Zawartość siarki (max, mg/kg) => 10,0,
 • Lepkość w 40ºC (min, mm2/s) => 2,00÷4,50,
 • Temperatura zapłonu (min, ºC) => 56,
 • Temperatura zablokowania zimnego filtra (max, ºC)     
  - lato => 0 ºC,
  - okres przejściowy => -10 ºC,
  - zima => -20 ºC,
 • Indeks cetanowy (min) => 46,0,
 • Liczba cetanowa, (min) => 51,0,
 • Badanie działania korodującego na miedzi ((3h, 50°C), max) => 1

Olej napędowy
IZ-40

Sprawdź nasze paliwa

W okresie zimowym oferujemy na naszych stacjach paliw olej napędowy IZ-40, sprzedawany pod własną marką handlową DIESEL ON ARTIC❅.

Stworzono go w odpowiedzi na oczekiwania klientów, poszukujących paliw rozwiniętych technologicznie Olej napędowy I Z-40 stosuje się do napędu silników z zapłonem samoczynnym oraz szczególnie przeznacza się do stosowania w aglomeracjach miejskich. Z uwagi na wyjątkowe własności niskotemperaturowe olej można stosować w warunkach arktycznych. Poniżej prezentujemy podstawowe parametry oleju napędowego IZ-40 (DIESEL ON ARTICT):
 • Gęstość w 15ºC (max, kg/m3) => (800÷840),
 • Zawartość siarki (max, mg/kg) => 10,0,
 • Lepkość w 40ºC (min, mm2/s) => 1,50÷4,00,
 • Temperatura zapłonu (min, ºC) => 56,
 • Temperatura zablokowania zimnego filtra (max, ºC) => -32 ºC,
 • Temperatura mętnienia (max, ºC) => -22 ºC,
 • Indeks cetanowy (min) => 46,0,
 • Liczba cetanowa, (min) => 51,0,
 • Badanie działania korodującego na miedzi ((3h, 50°C), max) => 1

Odwiedź CAFFE! point

Zapraszamy na wyjątkową kawę do CAFFE! point

Każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od aromatycznego espresso, kawy czarnej, kawy z mlekiem dla tradycjonalistów, poprzez caffe latte, flat white, cappuccino, cafę mocha dla poszukujących kaw premium, kończąc na kawach z dodatkiem różnych syropów smakowych dla wymagających.

Aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom smakowym naszych klientów postawiliśmy na receptury na bazie unikatowej mieszanki ziaren przygotowane przez najlepszych specjalistów z branży a nasze kawy są sporządzane w zaawansowanych technologicznie ekspresach do kawy marki FRANKE. Espresso serwujemy w kubkach o pojemności 100ml a pozostałe kawy w dwóch wielkościach 250ml i 400ml.

Tutaj najesz się do syta szybko i zdrowo.

STOP! & eat - wybierz coś dla siebie

W menu goszczą dania sycące i drobne przekąski, pikantne, orientalne potrawy oraz niebiańsko słodkie desery, mięsne dania z grilla oraz lekkie sałatki i wegetariańskie wrapy.

Sprawdź nasze menu:
 
 • Śniadania
 • Dania obiadowe
 • Chrupiące kurczaki
 • Makarony
 • Dania z grilla
 • Fast Food
 • Desery
Nasze menu

1. Śniadania

 

2. Zupy i dania główne

 

3. Makarony i kurczaki

 

4. Grill

 

5. Burgery, zapiekanki, wrapy, hot-dogi

 

6. Pizza

 

7. Kawa Franke

 

8. Kawa Rancillo

 

9. Soki

 

10. Wypieki

 

Oprócz bogatej oferty własnej STOP! & eat obejmującej: śniadania, pełne dania obiadowe (zupa + drugie danie), włoskie makarony, pełną gamę fast foodów od hot-dogów francuskich i amerykańskich, zapiekanek, wrapów, do burgerów a latem dań z grilla oferujemy również pełne menu Döner Kebap.

 

11. Doner Kebap

 

Począwszy od dnia 23 września 2023 roku rozpoczynamy przygodę z marką własną Döner Kebap. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy nowe receptury w których znajdziecie więcej mięsa i mniej surówki!!! Zapraszamy na prawdopodobnie najlepszy w Polsce döner kebap (w bułce) i dürüm kebap (w picie) . Oferujemy go z trzema rodzajami mięs (baranina, kurczak, wołowina) i z różnymi sosami (czosnkowym według własnego autorskiego przepisu, ostrym, łagodnym, mixem sosów). Nasz döner kebap wzorowaliśmy na kebapie w bułce serwowanym przez lokale tureckie w Berlinie

Jesteśmy zainteresowani nowymi lokalizacjami dla naszych stacji paliw.
 
Jeżeli posiadasz obiekt, który chcesz sprzedać lub wydzierżawić, albo właśnie kończysz franczyzę – skontaktuj się z nami i zaproponuj nową lokalizację dla naszej kolejnej stacji paliw. Zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy pod numerem telefonu 516 878 034. Możesz również do nas napisać na adres e-mail: biuro@blueberryoil.com

Wyślij zapytanie