Kucharz - na stacji paliw

Miejsce pracy: Opatówek (pow. kaliski)

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie i wydawanie potraw
  • Dbanie o prawidłowe gramatury, wygląd zewnętrzny, jakość i jednolity smak potraw
  • Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństw

Wymogi dla stanowiska:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w gastronomii
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • uczciwość i lojalność
  • kultura osobista
  • gotowość do pracy w systemie zmianowy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klient

Jak składać oferty pracy?

Zgłoszenia można przesyłać cały czas. Jeśli nie odpowiemy na Twoją aplikację od razu, prawdopodobnie skontaktujemy się z Tobą w trakcie procesu rekrutacji. Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w języku polskim prosimy kierować na adres: rekrutacja@blueberryoil.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Wyślij zapytanie