Sieć stacji paliw Moya ma już 277 obiektów

Spółka Anwim zarządzająca stacjami paliw Moya poinformowała, że sieć powiększyła się o trzy obiekty franczyzowe: w Łaziskach Górnych (woj. śląskie), Oleśnie (woj. opolskie) i Werbkowicach (woj. lubelskie). Obecnie łączna liczba stacji Moya wzrosła tym samym do 277 placówek.

Stacja w Łaziskach Górnych koncentruje się głównie na obsłudze ruchu lokalnego - miejskiego. Jest wyposażona w myjnię dla samochodów osobowych, a obiekt został dostosowany do obsługi aut ciężarowych - posiada podjazd dla TIR-ów, szybki wlew diesla oraz dostępny z dystrybutora płyn AdBlue, poinformowano.

W komunikacie podano także, że stacja w Oleśnie jest z kolei przede wszystkim obiektem tranzytowym. Mieści się przy drodze krajowej nr 11 relacji Lubliniec-Kluczbork, oprócz tankowania oferuje kierowcom szybki wlew diesla, płyn AdBlue dostępny z dystrybutora oraz parking na 19 TIR-ów.

Obiekt w Werbkowicach, który mieści się przy drodze krajowej nr 74 relacji Hrubieszów-Zamość, również obsługuje przede wszystkim ruch tranzytowy oraz posiada w ofercie płyn AdBlue z dystrybutora i szybki wlew diesla

Na wszystkich trzech stacjach udostępniono koncept gastronomiczny Caffe Moya oraz sklep przystacyjny, otwarty 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe, gdzie można zrobić zakupy na drogę oraz uzupełnić domowe zaopatrzenie w produkty spożywcze.

Źródło: e-petrol.pl

Wyślij zapytanie