Samoobsługowe stacje w centrum Olsztyna i w Markach pod Warszawą

Nieopodal centrów handlowych Auchan i Galeria Warmińska w Olsztynie, działa już nowa stacja paliw Moya express. Podobny obiekt został uruchomiony w miejscowości Marki na Mazowszu.

Jak podała sieć, nowy obiekt Moya express w województwie warmińsko-mazurskim znajduje się w centrum Olsztyna przy al. Gen. Wł. Sikorskiego 2B. Na stację wjechać można z obu kierunków ruchu, a lokalizacja przy kompleksie handlowym Auchan i tuż obok Galerii Warmińskiej umożliwia wygodne korzystanie z obiektu.

Nowa stacja Moya express w województwie mazowieckim usytuowana została przy al. Marszałka J. Piłsudskiego 1 w miejscowości Marki. Można do niej dojechać z obu kierunków ruchu, co z jest dużym udogodnieniem dla kierowców. Także ta stacja jest zlokalizowana na terenie Centrum Handlowego M1, w pobliżu drogi ekspresowej S8 relacji Warszawa-Białystok, umożliwia szybkie i wygodne tankowanie, zarówno kierowcom wybierającym się w dłuższą trasę, jak i klientom kompleksu handlowego.

W ramach sieci Moya działają trzy koncepty stacji – obsługowe ze sklepem i kącikami kawowymi, automatyczne stacje dla flot oraz samoobsługowe punkty Moya express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Na samoobsługowych stacjach Moya kierowcy mogą zaopatrzyć się w paliwo przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Sieć podkreśla, że oprócz atrakcyjnej ceny i możliwości skorzystania z rabatów, tankowanie samoobsługowe to też oszczędność czasu wynikająca z braku kolejek, a także z łatwości obsługi tankomatów znajdujących się przy samym dystrybutorze.
Źródło: e-petrol.pl

Wyślij zapytanie