Circle K zmodernizował stację w Lublinie

Obiekt sieci Circle K przy Al. Tysiąclecia 12 został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Wiąże się to m.in. z wprowadzeniem nowej, przytulnej strefy gastronomicznej.

Modernizacja ma na celu wprowadzenie nowoczesnego wystroju stacji i rozszerzenie oferty gastronomicznej i kawowej oraz umożliwienie podróżnym wypoczynku w przytulnej przestrzeni.

Spółka informuje ponadto, że stacja Circle K w Lublinie została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Circle K Polska (a przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) prowadzi na rynku polskim sieć blisko 380 stacji własnych, ekonomicznych i franczyzowych na terenie całego kraju.

Źródło: e-petrol.pl

Wyślij zapytanie